Загальні положення

Сайт easydrive.com.ua (далі – Сайт) належить Автошколі Easy Drive (далі - Компанія). Всі об'єкти права інтелектуальної власності, які містяться на сайті, окрім випадків, коли про це окремо зазначено, належать на праві власності Компанії.

Дана Політика конфіденційності та захисту персональних даних (далі – Політика конфіденційності) є чинною виключно в рамках Правил користування Сайтом та не поширюється на сайти третіх осіб.

Конфіденційність користувачів нашого Сайту має велике значення для нас, і ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення її захисту. Дані правила пояснюють, як ми використовуємо вашу персональну інформацію.

Погоджуючись із використанням файлів-cookie при першому відвідуванні Сайту, відповідно до положень даних Правил, ви надаєте нам дозвіл на використання файлів-cookie при кожному вашому наступному візиті.

Збір персональних даних

Збору, зберіганню та використанню підлягають наступні типи персональних даних:

Інформація про ваш комп'ютер, включаючи IP-адресу, географічне розташування, тип і версію браузера, операційну систему;

Інформація про ваші відвідування та використання Сайту, включаючи реферальні джерела, тривалість візитів, переглянуті сторінки та пересування по сайту;

Інформація про адресу вашої електронної пошти, яку ви використали для реєстрації на Сайті.

Інформація, яку ви вказали під час оформлення підписок на розсилки;

Інформація, яку ви ввели під час використання сервісів Сайту;

Інформація, яка генерується при використанні Сайту, включаючи інформацію про час, частоту та умови його використання;

Інформація, яку ви розмістили на Сайті при публікації коментарів;

Інформація, що міститься в будь-яких повідомленнях, які ви надіслали нам електронною поштою або через Сайт, включаючи зміст повідомлення та метадані;

Будь-яка інша персональна інформація, яку ви надіслали нам.

Перед тим, як розкрити для нас персональну інформацію третьої особи, ви маєте отримати згоду цієї особи як на розкриття, так і на обробку цієї інформації у відповідності до даних правил.

Строк зберігання Персональних даних

Персональні дані, на збирання, накопичення, обробку, зберігання та використання яких споживач надає доступ Компанії зберігаються безстроково, якщо інше не встановлено законодавством України або волевиявленням споживача.

Використання вашої персональної інформації

Персональна інформація, яку ви передали нам Сайт, буде використовуватися для цілей, зазначених в цих правилах або на відповідних сторінках сайту.

Ми можемо використовувати вашу персональну інформацію в наступних цілях:
адміністрування Сайту;
персоналізація Сайту;
надання вам можливості користуватися сервісами, доступними на Сайті;
надсилання вам електронною поштою повідомлень, які ви попросили;
надсилання вам електронної розсилки, якщо ви її замовили (ви в будь-який момент можете повідомити, що більше не бажаєте отримувати листи);
надсилання вам повідомлень стосовно нашої активності, акцій, нових послуг тощо.
надання стороннім компаніям статистичної інформації про наших користувачів (проте, ці сторонні компанії не матимуть змоги ідентифікувати жодного окремого користувача з цих даних);
обробка запитів та скарг, зроблених вами або на вас;
з метою забезпечення безпеки Сайту та попередження шахрайства;
з метою перевірки відповідності умовам та правилам, які регламентують використання сайту (включаючи моніторинг приватних повідомлень, надісланих через сервіс приватних повідомлень нашого веб-сайту);

Та в інших цілях.

Якщо ви надали персональну інформацію для публікації на нашому веб-сайті, ми опублікуємо її. В іншому випадку, ми використовуватимемо цю інформацію у відповідності до ліцензії, яку ви нам надали.

Ваші налаштування конфіденційності можуть використовуватись для обмеження публікації ваших персональних даних на нашому веб-сайті, і можуть регулюватися за допомогою засобів управління конфіденційністю на веб-сайті.

Без вашої чітко вираженої згоди ми не будемо передавати вашу персональну інформацію жодній сторонній компанії для прямого маркетингового використання цією, або будь-якою іншою сторонньою компанією.

Розкриття персональної інформації

Ми лишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію для будь-якого з наших працівників, керівників, професійних радників, агентів, постачальників або субпідрядників, в об'ємі та цілях, визначених в цих правилах.

Ми лишаємо за собою право розкрити вашу персональну інформацію:

в тих випадках, в яких цього від нас вимагає закон;
у зв'язку з будь-яким поточними або майбутніми судовими процесами;
з метою встановлення, реалізації або захисту наших законних прав;

Ми не будемо розкривати вашу персональну інформацію третім особам, за виключенням випадків, зазначених в цих правилах.